"B" tým musel být, bohužel, pro sezonu 2010-11 zrušen. Po sestupu z třetí třídy v sezoně 2007-08 odehrál dva ročníky ve čtvrté třídě, ale účast byla tak tristní, že nemělo smysl tuto agónii déle prodlužovat.

KONEČNÁ TABULKA 4.TŘÍDY A - SEZONA 2009-10

 #  Tým                                Z  V  R   P  Skóre B +/-
 1. SK Chyňava                    18 14  1   3   61:19 43 16
 2. FC Liteň                          18 11 4   3   55:31  37 10
 3. Baník Mořina                   18  9  2   7   52:37  29 2
 4. Durisol Všeradice B          18  9  2   7   41:33  29 2
 5. Stašov B                          18  7  4   7   40:42  25 -2
 6. SK Tetín B                      18  7  3   8   40:42  24 -3
 7. ENDECO Zdejcina           18  7  2   9   53:42  23 -4
 8. Ostrovan Zadní Třebaň B 18  7  2    9   28:52  23 -4
 9. Osov                               18  7  0  11   31:47  21 -6
10. Mořinka                          18  1  2  15  21:77   5 -22
 

KONEČNÁ TABULKA 4.TŘÍDY A - SEZONA 2008-09


#  Tým                               Z  V R P Skóre B +/-
1. Vysoký Újezd                  22 16 2 4 76:38 50 0
2. Chrustenice                      22 16 2 4 79:45 50 0
3. SK Chyňava                    22 11 5 6 44:36 38 0
4. Baník Mořina                   22 11 4 7 53:47 37 0
5. FC Liteň                          22 11 3 8 62:52 36 0
6. SK Tetín B                      22 10 3 9 55:56 33 0
7. Durisol Všeradice B          22 10 1 11 67:51 31 0
8. Ostrovan Zadní Třebaň B 22 9 1 12 43:62 28 0
9. Stašov B                          22 8 3 11 59:58 27 0
10. ENDECO Zdejcina         22 8 1 13 40:50 25 0
11. Mořinka                         22 5 2 15 38:79 17 0
12. Sokol Svatá B                22 2 3 17 34:76 9 0
 

KONEČNÁ TABULKA 3.TŘÍDY A - SEZONA 2007-08

 # Tým                                     Z V R P  Skóre B +/-
 1. AFK Loděnice B                  26 18 4 4 75:27 58 0
 2. Čechie Nový Jáchymov        26 16 4 6 82:48 52 0
 3. Chlumec                              26 14 7 5 57:38 49 0
 4. SK Cembrit Beroun - Závodí 26 15 2 9 62:52 47 0
 5. Lužce                                  26 14 4 8 67:50 46 0
 6. TJ Karlštejn                         26 13 6 7 60:45 45 0
 7. Durisol Všeradice                 26 10 5 11 53:51 35 0
 8. SK Nižbor B                        26 9 5 12 44:60 32 0
 9. SK Tetín                             26 9 3 14 58:55 30 0
10. Hudlice                               26 8 6 12 52:59 30 0
11. Sokol Svatá                         26 8 5 13 59:63 29 0
12. Vižina                                 26 6 8 12 43:71 26 0
13. Ostrovan Zadní Třebaň B    26 5 3 18 37:69 18 0
14. SK Chyňava                       26 4 4 18 28:89 16 0