ROZLOSOVÁNÍ PŘEBOR SG  2011 - 2012   PODZIM

   1.kolo

domácí

hosté 

den 

dat 

čas 

hřiště 

score 

zápis 

29.08. 

RUZYNĚ 

OSTROVAN

st 

31.08 

 

Ruzyně

 

 

 2011 

JUNIOR

ORION 

po

29.08 

 

Junior 

19,oo 

 

 

METRO

TROBICO

út 

30.08 

 

Štěrboholy 

 

 

 

DEREC

ODRA

po 

29.08 

 

Košíře 

 

 

 

H.OSTAŠ 

ZELENINA

po

29.08 

 

D.Chabry 

 

 

 

  2.kolo

domácí

hosté

den

dat

čas

hřiště

score

zápis

05.09.

OSTROVA

ZELENINA

út/st

 

 

Třebáň

 

 

 2011

ODRA

H.OSTAŠ

po/st

05.09

 

Admira

Hovorč

 

 

TROBICO

DEREC

st

07.09

 

Děkanka

 

 

 

ORION 

METRO

 

 

 

Uhřiněves

 

 

 

RUZYNĚ

JUNIOR

st 

07.09 

 

Ruzyně 

 

 

  

  3.kolo

domácí 

hosté 

den 

dat 

čas 

hřiště 

score 

zápis 

12.09. 

 JUNIOR

 OSTROVAN

po 

12.09

 

Junior 

 19.OO

 

 2011 

 METRO

 RUZYNĚ

út 

13.09 

 

Štěrboholy 

 

 

 

 DEREC

 ORION

po

12.09

 

Košíře 

 

 

 

 H.OSTAŠ

 TROBICO 

po

12.09 

 

D.Chabry 

 

 

 

 ZELENINA

 ODRA

 st

14.09 

 

Újezd P4

 19,oo

 

 

  4.kolo 

domácí 

hosté 

den 

dat 

čas 

hřiště 

score 

zápis 

19.09 

OSTROVA

ODRA

út/st 

 

 

Třebáň 

 

 

 2011 

TROBICO

ZELENINA

st 

21.09 

 

Děkanka

 

 

 

ORION 

H.OSTAŠ

 

 

 

Uhřiněves 

 

 

 

RUZYNĚ

DEREC

st

21.09 

 

Ruzyně 

 

 

 

JUNIOR

METRO

po

19.09

 

Junior

 19,OO

 

 

   5.kolo

domácí

hosté 

den 

dat 

čas 

hřiště 

score 

zápis 

26.09. 

METRO

OSTROVA

út 

27.09 

 

Štěrboholy 

 

 

 2011 

DEREC 

JUNIOR 

po 

26.09

 

Košíře 

 

 

 

H.OSTAŠ 

 RUZYNĚ 

po 

26.09 

 

D.Chabry 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZELENINA 

ORION

st 

st.sv

 

Újezd P4 

19,oo 

 

 

ODRA

TROBICO

po 

26.09 

 

Admira

Hovorč 

 

 

 

 

 

  6.kolo 

domácí 

hosté 

den 

dat 

čas 

hřiště 

score 

zápis 

 03.10.

 OSTROVA

 TROBICO

út/st 

 

 

Třebáň 

 

 

  2011

 ORION 

 ODRA

 

 

 

Uhřiněves 

 

 

 

 RUZYNĚ

 ZELENINA

st 

05.10 

 

Ruzyně 

 

 

 

 JUNIOR

 H.OSTAŠ

po 

03.10 

 

Junior

19,oo 

 

 

 METRO

 DEREC

út

04.10 

 

Štěrboholy 

 

 

Třebáň

  

  7.kolo

domácí 

hosté 

den 

dat 

čas 

hřiště 

score 

zápis 

10.10.

DEREC

Ostrovan

po 

10.10 

 

Košíře 

 

 

 2011 

H.OSTAŠ

METRO

po 

10.10 

 

D.Chabry 

 

 

 

ZELENINA

JUNIOR

st 

12.10 

 

Újezd P4

19,oo 

 

 

ODRA

RUZYNĚ

po//st 

 

 

Admira

 Hovorčov

 

 

TROBICO

ORION 

st 

12.10 

 

Děkanka

 

 

 

  8.kolo

 domácí

hosté 

den 

dat 

čas 

hřiště 

score 

zápis 

17.10.

 OSTROVAN

 ORION

út/st 

 

 

Třebáň 

 

 

 2011 

 FK RUZYNĚ

 TROBICO

st 

19.10 

 

Ruzyně 

 

 

 

 JUNIOR

 ODRA

po 

17.10 

 

Junior 

19,oo 

 

 

 METRO

 ZELENINA

út 

18.10 

 

Štěrboholy 

 

 

 

 DEREC

 H.OSTAŠ

po 

17.10 

 

Košíře 

 

 

  

  9.kolo

domácí

hosté

den

dat

čas

hřiště

score

zápis

24.10. 

H.OSTAŠ

Ostrovan

po

24.10

 

D.Chabry

 

 

 201

ZELENINA

DEREC

st

26.10

 

Újezd P4

19,oo

 

 

ODRA

METRO

po/st

 

 

ADMIRA

Hovorč

 

 

TROBICO

JUNIOR

st

26.10

 

Děkanka

 

 

 

ORION

RUZYNĚ

 

 

 

Uhřiněves