Už dorazila pravděpodobně konečná podoba rozlosování přeboru SG na podzim 2011 ( zde ).
Od zeleného stolu se nám podařilo postoupit do vyšší soutěže starých gard. Nevím žádné podrobnosti, ale určitě to bude znamenat o dva zápasy víc a rozhodně náročnější soupeře. Start by měl být v posledním srpnovém týdnu.
Výsledky turnaje SG v Litni při příležitosti 90 let fotbalu tamtéž dne 2.7.2011 :

Výtahy   2:1  5:1  7:0  3:1  2:3  3:6  1:1

ÚT 7.6.2011 OZT - NEJISTÁ SEZONA 10:1 ( 2:0 )

Až poslední, odložený, zápas sezony určil konečnou podobu tabulky. Po dobrém výkonu celého týmu jsme zaslouženě zvítězili i když výsledek je pro soupeře nejspíš příliš krutý. Na brankách se podíleli Koštialik 5x, Palička 3x, Zoufalý 2x.

Nezapomeňte, že 2.7.2011 se účastníme v Litni turnaje starých gard a pak následuje rozlučka!!

ST 1.6.2011 OZT - METRO  5:6 ( 0:3 )

Hostům se nelíbil neposekaný trávník, tak nás potrestali tím nejlepším způsobem - porazili nás. Jinak jsme vyhráli jen na promarněné šance a to 12:6, účast výborná -14 lidí. Nejlepší výkon M.Koštialik - hattrick.

ČT 26.5.2011 ČIPEX - OZT 4:2(1:2)

Myslel jsem si, že čím budu starší, tím budu flegmatičtější, ale není to tak. Po tomhle zápase jsem do sebe doma nalil tři piva a dva bavoráky do půllitru, a celý to proložil dvěma elpíčkama Bloodhound Gang a Manowar, abych se zklidnil a zkousnul to, jak jsme pro...li jasný zápas, ve kterém se soupeř v průběhu prvního poločasu dostal dvakrát přes půli. Zato ve druhé by nám to nejspíš nandali i vozíčkáři...   zoufa

PO 16.5.2011 VÝTAHY - OZT 3:1

Čtvrtý zápas jara znamenal první naší prohru, když první branku vstřelil soupeř z jasného ofsajdu. Více než prohra však mrzí fakt, že jsme tímto v podstatě přišli o možnost vylepšit si postavení v tabulce, protože vedoucí dvojice si tak vytvořila nedostižný náskok.

ÚT 10.5.2011   OZT - AGORA  4:1

Že máme na lepší umístění než po podzimu, jsme potvrdili i v dalším zápase jara a za dobré účasti jsme přehráli a zaslouženě porazili soupeře, který tentokrát přijel bez svých "brousků". A nejspíš i díky tomu se utkání odehrálo celkem v poklidu. Velký podíl na vítězství měl i Míra Bouberle, když za stavu 2:0 chytil soupeři pokutový kop.

ST 4.5.2011   OZT - LÉKAŘSKÁ FAKULTA  3:3

Bod je nakonec docela dobrý, protože jsme o přestávce prohrávali 1:3. Soupeři totiž stačil jeden útočník na „ligové“ úrovni, který nám ošklivě zatápěl. Sice jsem vedli, když si centr Petra Procházky, srazil obránce do vlastní branky, jenže pak jsme rychle inkasovali třikrát během deseti minut. Slouží nám ke cti, že jsme to nezabalili. Zvedl se výkon, nasazení, bojovnost a 3:3 na konci! O góly se postarali Petr Procházka a Martin Koliarik.

Následující zápas v úterý 26.4.2011 s Nejistou sezónou je podle posledních informací zrušen a přesunut na 7.6. od 18:00 v Trebani.
ST 20.4.2011 TJ RADLICE - OZT 2:3(1:2)

V prvním poločase jsme domácí v podstatě k ničemu nepustili a přestože jsme zbytečně promarnili několik šancí, vytvořili jsme si dvougólový náskok. I tak se ale šlo do kabin za stavu 1:2, když domácí skórovali v podstatě z ničeho. Druhý poločas jsme ovšem nezvládli, celou dobu nás domácí přehrávali a zaslouženě vyrovnali. Naštěstí se nám podařilo z jednoho z mála brejků vstřelit vítěznou branku a oplatit domácím porážku z podzimu.

Z.Třebaň

Křížová tabulka I.třídy SG sezóna 2010/11 ( po podzimu )

čt 28.10.2010 SG OZT - SG Hostomice 2:5

Na "dokopnou" si domácí pozvali hosty z Hostomic, kteří na rozdíl od třebáňáků přijeli v dostatečném počtu. Sejít se v devíti lidech je opravdu ostudné, museli jsme půjčit jednoho z brankářů výměnou za dva hráče do pole. Po poločase navíc odkulhal dlouhodobě zraněný Tomáš Břížďala a Jirka "Máza" Petříš dohrál se sebezapřením. Výsledek v náš neprospěch byl v podstatě ještě milosrdný. Nutno podotknout, že nepřítomnost dalších hráčů pak vyžadovala, při následné konzumaci klobás, kýty a pěnivého moku, zvýšeného úsilí.  Celkově jsme pak museli konstatovat, že aktuální umístění neodpovídá možnostem týmu a především je třeba zapracovat na účasti - na jednotlivé zápasy za celý podzim přišlo maximálně 12 lidí a to je žalostně málo.

5.kolo : út 19.10.2010   SG OZT - LÉKAŘSKÁ FAKULTA  1:1

Nesehraná dohrávka 5.kola se nakonec stala posledním mistrovským zápasem staré gardy na podzim, přestože hosté navrhovali přeložit utkání  na jaro. Hosté přijeli s velkým nasazením, které bylo mnohdy na hraně únosnosti, navíc podpořené slaboučkým výkonem rozhodčího. Již po několikáté měli domácí více ze hry, ale přes velké herní a územní převahu, nedokázali získat utkání ve svůj prospěch.

7.kolo : 12.10.2010  VÝTAHY - SG OZT  2:2      umělka Štěrboholy

Již tradiční večerní zápas pod umělým osvětlením přinesl svižný a kvalitní fotbal. O dobrý výkon se postarali svorně hráči obou mužstev a konečný výsledek je spravedlivým vyjádřením dění na hrací ploše.

6.kolo : čt 7.10.2010    AGORA - SG OZT  4:5 (0:5)  Čestlice

Hosté začali v deseti a překvapivě od začátku přehrávali chybující domácí a vytvořili si tak do poločasu jasný náskok. Ve druhém poločase však, byť již v jedenácti, přestali v představě jasného výsledku hrát a domácí se rozehráli. Vrátili se i ke své nepřiměřeně tvrdé hře a téměř ztracené utkání vyrovnali.

4.kolo : út 21.9.2010    NEJISTÁ SEZONA - SG OZT  2:1    umělka Štěrboholy

V podstatě se opakovala situace z druhého kola, kdy hosté v prvním poločase inkasovali a ve druhém doháněli náskok soupeře. A přestože se domácí ve druhé půli dostali za polovinu sporadicky, vítězství se jim podařilo udržet.

3.kolo : st 15.9.2010     SG OZT - TJ RADLICE  2:3

Domácí nevyužili vedení 2:0 a nakonec díky hrubé chybě těsně před koncem utkání, přišli o všechny tři body.

2.kolo : út 7.9.2010       SG METRO -SG OZT 5:3(4:1)  umělka Štěrboholy

Hosté přijeli se snahou hrát "profesorský" fotbal, ale rychlí útočníci domácích je za to náležitě ztrestali a do poločasu Metro vstřelilo čtyři branky. Do druhého poločasu už hosté nastoupili s jiným nasazením a na hře to bylo vidět. A kdyby využili své šance, zřejmě by si odvezli bod. Přesto bylo vítězství Metra asi zasloužené.

1.kolo : st 1.9.2010       SG OZT-ČIPEX  11:1

Hosté přijeli nekompletní a kdyby domácí nespálili řadu šancí, mohlo být skóre ještě vyšší.