A2A2507 FK Olymp. Zdice B O. Z. Třebaň 6:1 (1:0) 50  
Branky: Eichenmann Tomáš 2, Pech Filip 2, Prošek Lukáš 2 - Vesecký Jiří
 
Aspoň že nás bylo jedenáct...

Lužce - OZT 2:0
´
Pozitivum zápasu: bylo nás jedenáct. Negativum: 2:0 pro domácí, v každém poločasu jeden gól.
Karel Čech jel s Houslicema na Moravu, Bacil volal, jestli se hraje od dvou a když se dozvěděl, že až od pěti, tak to vzdal. Palda vyrážel do Pšonska.
Do Lužců nás přijelo 1O (plus Fery na lajnu) a začalo volání a shánení. Nakonec Fery jel pro Cejna do Svinař, Cejn na hřiště nastoupil v momentě, kdy Kros pískal začátek utkání...
Sestava: Radek - Cejn (nechtěl na stopera), Já, Petr, Ondra Š. - Bittara, Hejlek, Luky, Soused - Ondra Šídlo, Míra G.
Oproti očekávání jsme v první půli nehráli špatně, docela se nám dařolo kombinovat a domácí tak trochu přehrávat. Jenže jsme většinou skončili před vápnem, vyložená šance žádná. Párkrát se Soused protáhl po straně a zkoušel tu svoji levačku, jenže dnes jí nějak neměl seřízenou. Vlastně zhruba 10 před poločasem dal Luky střelou levačkou tyčku! Jenže 3 minuty před koncem Ondra Šťastný vyvážel balón, špatně nahrál a oni šli do přešíslení. Dobře si to dali, Radek vyběhl proti jejich útočníkovi, ale byl tam pozdě a on ho přeloboval...
Druhá půle nezačala dobře, přehrávali nás, my nebyli schopní udržet vepředu balón. Měli i 2-3 šance, keré se dali dát. Ale nedali. Pak jsem začali hrát a do loženky se dostal Míra G., jenže sám před golmanem ho jenom trefil. Deset minut před koncem jsme posunuli Špacíra na hrot, jenže pak náš mladý, nezkušený stoper zřejmě podlehl tlaku zaplněných tribun a jak se říká, soupeři to prostě namazal. No prostě jsem to posral, přemešlel jsem, jestli dlouhej nebo krátkej balon a nakonec jsem z toho udělal totální hovadinu... Zbývalo asi 5 minut, do vyložené šance se ještě doslal Špacír po centru od Souseda, jenže jeho hlavičku z malého vápna brankář pohotově (fakt pěknej zákrok) vyrazil. Kros pak zapískal a my jeli domů.
Syki


P.S. TRÉNINK jsme zrušili, neb ve středu hraje stará garda a nikdo nejevil snahu se sejít někdy jindy.
´
ZÁVĚREČNÁ je domluvena na 30.6.
 
                   hlavní strana
Spousta gólů a na závěr bod

OZT - Cembrit "B" 3:3

Nezasloužili jsme si prohrát, ale klidně se to mohlo stát. Sestava plná veteránů statečně vzdorovala, jenže v deseti lidech, s bejvalým kapitánem na místě provizorního brankáře a s výsledkem 2:3 už se zdálo, že nezískáme ani bod. Naštěstí fotbalové božstvo osvítilo Peťase Hejlků, ten poslal životní přihrávku na Prušiňáka a v poslední minutě vyrovnáno.

 

Už bylo načase!

 OZT - Tmaň 4:3

Nejhezčí zápas  za poslední půlrok. Otevřený, se spoustou šancí a napínavou zápletkou. Na hrotu se po letech sešli Prušiňák s Bacilem, takže jsme konečně měli útok podle mých představ. Hoši se postarali o tři góly, takže paráda.

TRÉNINK: ve středu 18.00

     
Jak dlouho budeme čekat na výhru?

OZT - Karlštejn 0:3

Karel Bacílek poprvé v sestavě, jenže místo našeho "oranžového" koncertu přišly jen chyby. Tohle bylo hodně zkažené derby.

 
 

Hudlice  -  OZT 3:1

 

 

Konečně se hrálo s nulou

OZT - Loděnice B  0:0

Hlavní pochvala pro Martina Zímu, který se konečně dočkal a vychytal nulu. Bohužel to znovu vedlo jen k remíze. Třikrát za sebou jsme získali jen bod, už by to chtělo zlomit.

 
Dobrý bod

Tetín - OZT 2:2

Kdybych si dal dva vlastní góly (což bylo hodně blízko!), asi bych na to do smrti nezapomněl, ale i ten jeden nešťastný zásah mě bude dlouho strašit. Prohrávali jsme kvůli němu 0:1. Naštěstí si dal vlastňáka i soupeř. Ještě jednou jsme prohrávali a znovu dokázali vyrovnat, za což si zasloužíte ocenit.

POZOR, BRIGÁDA!!

- V neděli od 9.00. Kdo může, tak náčiní s sebou (hrábě, sekery, pily atd..)

Palda

 

 

Aspoň remíza. A sanitka u hřiště

OZT - Srbsko 2:2

Výsledek spravedlivý, hra upachtěná a rozhodčí, který vytvořil absolutní guláš. Buďme rádi, že jsme dohráli v jedenácti, protože faulů, které si zasloužily žlutou kartu, bylo zhruba milion a půl. Podobně to můžou cítit i kluci ze Srbska. Je škoda, že u hřiště musela parkovat sanitka kvůli zranění soupeře. Náš první gól vstřelil Franta Šťastný životní levačkou, druhý přidal Tomáš Břížďala další úžasnou levačkou. Je fajn, že nemáme levačku na opírání..  :-)

Palda

 
Porážka u posledního a zkažené Velikonoce

Chodouň - OZT 2:0

Nejradši bych ten zápas vymazal z historie. Pokazili jsme si Velikonoce nejlaxnějším výkonem v sezoně. Snad bych ho dokázal pochopit, kdyby se půlka týmu v sobotu večer vylila… I s posledním se může prohrát, ale ne po hloupém výkonu!

Palda

 
Druhý zápas, druhá výhra. Hattrick pro Souseda!

OZT - Svatá 5:1

S předposledním týmem soutěže to zprvu nebyla tak jednoduchá práce, jak napovídá výsledek. Byl to zápas, ve kterém jsme našli nového střelce. Říkáme mu Soused. První gól dal pravačkou, kterou má obvykle jen na opírání, druhý gól levačkou a třetí hlavou. Čistý hattrick. Super, Romane! Pak se trefil ještě mladý žolík Ondra Šídlo a poslední gól si za výborný výkon vysloužil Honza Prušinovský. I když se říká, že vítězná sestava se nemění, museli jsme to i tentokrát udělat. V sobotu jsme hráli takhle: Martin Zíma - Franta Šťastný, Lukáš Burián, Tonda Tlustý, Ondra Šťastný - Mirek Görög (80. Karel Čech), Petr Hejlek (70. Honza Bittara), Lukáš Martínek, Roman Pazdera (80. Honza Bittara) - Honza Prušinovský, Dan Neubauer (55. Ondra Šídlo).

Palda

NEZAPOMEŇTE! Příště se hraje neděle 10.15, tak si nastavte budíky

 
Senzační výhra v Jáchymově

Nový Jáchymov - OZT 1:2

První jarní zápas a hned největší senzace sezony. Na hřišti nejlepšího týmu soutěže jste předvedli bojovný a statečný výkon, který si zasloužil tři body. I když je trefil šťastně v posledních vteřinách Buri z veliké dálky, klobouk dolů! Všem patří uznání za to, co jste na hřišti odevzdali. Protože jsme v zimě trénovali mizerně, nemohlo nás překvapit, že mnozí dostávali křeče. Ale zvládli jsme to. Vítězná sestava: Martin Zíma - Franta Šťastný, Lukáš Burián, Tonda Tlustý, Ondra Šťastný - Petr Hejlek, Jirka Vesecký, Lukáš Martínek, Roman Pazdera (80. Honza Bittara) - Petr Procházka (75. Tomáš Sýkora), Dan Neubauer (60. Mirek Görög).

Byli jsme lepší než Jáchymov, aspoň v počtu vyložených šancí určitě. Dan zblízka minul hlavou, pak neproměnil nájezd na brankáře, Buri hlavičkoval do tyče, Luki napálil břevno. Ten druhý gól prostě přijít musel... :-)

Palda

P.S. Ve středu trénink od 18.00. Povinně!

 

25.03.

NE

15:00

Jáchymov OZT

 13.15

31.3.

SO

16:30

OZT Svatá

15.30

8.4.

NE

10:15

Chodouň OZT

8.45 

14.4.

SO

16:30

OZT Srbsko

 15.30

22.4.

NE

17:00

Tetín OZT

 15.30

28.4.

SO

17:00

OZT Lodenice B

 16.00

6.5.

NE

17:00

Hudlice OZT

 15.30

12.5.

SO

17:00

OZT Karlštejn

 16.00

19.5.

SO

17:00

OZT Tmaň

 16.00

26.5.

SO

17:00

OZT Cembrit

 16.00

3.6.

NE

14:00

Lužce OZT

 12.30

10.6.

NE

15:00

Zdice B OZT

 13.15

16.6.

SO

17:00

OZT Chyňava

 16.00

 
OZT - Liteň 4:1
Zápas proti sousedům z Litně se vydařil hlavně podle výsledku. Dva góly dal Petr Procházka, jeden Dan Neubauer a jeden Tomáš Břížďala. Víc asi není třeba dodávat. Teď přijdou mnohem důležitější zápasy.
Palda
 
 
OZT - Hostivice 1:1


Ale jo, pořád lepší než drátem do oka. Třináct lidí a docela slušná sestava. V brance Cejn junior, před ním Fery, Buri, Tonda, Soused, v záloze Chytrej, Lukáš, Vesi, Bitti, útok Ondra Eš a Míra. Kdyby Ondrák přišel včas, tak by nastoupil od začátku, ale i tak si zahrál dost. Prostřídalo se to. Faktem je, že všechno se docela dařilo, jen útočná fáze byla prkenná a bezzubá. Vlastně jsme se dostali jen do tří šancí za celý zápas. Tu největší proměnil po Vesiho parádním pasu pomocník Cíca a vyrovnal na 1:1.

Nezapomeňte: příští sobotu se hraje už v 11.

Palda

 
OZT - Dobřejovice 2:1

No bylo nás celkem dost, asi čtyři pět na střídání. Začli jsme starý pardálové a celkem nás mleli. No ale pak dal Soused ze strany centr do vápna, brankář to podcenil a podběh a Prušiňák do prázdný brány hlavou. Pak nás zase mleli a nějak se to dostalo k nim do vápna, kde se to odrazilo k Prušiňákovi a ten nějakou střelou z úhlu, která byla rychlostí asi metr za minutu, prostřelil brankáře. Pak nastoupili mladý a Míra a hráli jsme to celkem votevřeně a Dobřejovicím samozřejmě docházely síly, protože neměly tak natrénováno jako my… Pak jsem se vrátil na plac, jelikož tam bylo nějaký zranění, ale už nevim kdo, protože se mi motala hlava… :D Bane, válcovali jsme je jak ten náš válec na ostrově, co se s ním moc neválcuje…. Pak snížili na 1:2, ale to už bylo pozdě… Takže zatím jsme v podolský tabulce na tom moc dobře, co?

Luki

 
Bohužel musíme přidat i jednu smutnou zprávu, ve středu 30.11.2011 zemřel Jakub Vašák.

Milý Kubo, vzpomínáme na tebe a doufáme, že si tam nahoře občas dáš nějaký fotbálek.

 
Na konci podzimu další zbytečná porážka

Chyňava - OZT 3:1

Tenhle zápas se měl vyhrát, pánové! Kdybychom nebyli zbrklí po našem vyrovnání, museli jsme Chyňavu udolat. Tempo a snaha byla ve druhém poločase enormní, bohužel jsme pohořeli na vlastní hloupost. Znovu dostalo příležitost mládí a znovu jsme zaspali prvních 20 minut. Nechápu to! To už nemůže být náhoda! Teprve pak jsme se zvedli, začali běhat, bojovat, jenže veškerou snahu pak zhatily dvě naše naivní chyby. Je to velká škoda, protože jsme mohli mít po podzimu víc než 20 bodů, takže jsme na jaře mohli zaútočit na čelo tabulky. Takhle to bude mnohem složitější. Ztráta je už docela podstatná.

Sobotní sestava: Honza Bittara - Tonda Tlustý, Lukáš Burián, Honza Palička (gól), Ondra Šťastný - Franta Šťastný, Petr Hejlek, Lukáš Martínek (70. Radek Procházka), Roman Pazdera - Dan Neubauer (46. Jirka Vesecký), Ondra Šídlo (46. Mirek Görög).

Ale závěrečná se po zápase povedla, ne? Její bilance zní: jeden ztracený mobil, dvoje zapomenuté kopačky, vyřvané hlasivky, vypité hlavy, zaneřáděná kabina, vítězství Dana N. v kopu ragbyovou šiškou… Díky všem, kteří přišli!

Konec zpráv.

Palda

TRÉNINKY:  každé pondělí 20.30 v dobřichovické hale. Od 7. ledna se začne trénovat venku. Každou sobotu dopoledne ve Svinařích

               
Mládí vpřed…

OZT - Zdice B 2:1

Musím říct, že příjemných překvapení může klidně být víc než v sobotu :-)  Tentokrát jsme vsadili na mládí - a vyplatilo se, že jsme měli šest teenagerů (nebo víc?) v sestavě. Vydřené vítězství se počítá. Pochvalu si zaslouži všichni. Za bojovnost, za přístup, za statečnost, za chuť vyhrát… I za čtyři promile, které si mnozí mladí přinesli z páteční pařby…  Že se nestydíte, lumpové!!!

Speciální pochvalu pro Ondru Šídla, který tak dlouho čekal na místo v základní sestavě, až se dočkal a zároveň si připsal první gól. Ta dorážka byla vážně výborná, Ondro! Ačkoli Zdice ještě v prvním poločase vyrovnaly a v poli se nám rozhodně vyrovnaly, pořád jsme měly v kapse žolíka, který rozhodne. Tentokrát jím byl Tomáš Hrubý. I když svou první šanci zazdil (silnější levačkou), tak ve druhé si počínal jako mazák (slabou pravačkou).

Sestava: Honza Bittara - Tonda Tlustý, Lukáš Burián, Honza Palička, Tomáš Sýkora - Franta Šťastný, Petr Chytrý Hejlek (60. Ondra Šťastný), Lukáš Martínek, Roman Pazdera - Dan Neubauer (46. Tomáš Hrubý), Ondra Šídlo (55. Michal Osoba).

Kdybych měl zvolit nejlepšího hráče, váhal bych: Buri, Siki nebo Soused.. Co vy?

POSLEDNÍ ZÁPAS: hraje se v sobotu 10.15 v Chyňavě… tak se nevožerte!!! Sraz 8.40 u kaple, odjezd 8.45… žádný čekání… nebo 9.15 až 9.20 v Chyňavě na hřišti…

ZÁVĚREČNÁ: hned poté…  jídlo, chlast a ženy vítány.. :-)

tabulka po 11. kole na… http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/stredocesky/beroun/souteze.asp?soutez=212A2A

 
Haló, budíček!
 

OZT - Lužce 1:3
Nevím, co pozitivního bych k tomu zápasu měl napsat. Promrh(d)ali jsme první poločas a ve druhém jsme nic nedohnali. Podle mě je to velká škoda, protože právě téhle sestavě, kterou jsme zvolili, jsem věřil. Chyby jsme udělali všichni, někdo víc, někdo míň, ale za porážku proti důchodcům z Lužcí jsme zodpovědní všichni. Je zbytečná a znamená, že jsme se nejméně pro podzimní část zařadili k horší části 3. třídy. Snad nás to probudí a od příště budeme k zápasům přistupovat poctivě a bojovně. Rozhodně můžu slíbit, že sestava se pro příště změní. A podstatně.

Sobotní sestava: Honza Bittara - Tonda Tlustý, Karel Čech, Lukáš Burián (gól), Ondra Šťastný - Franta Šťastný, Honza Palička, Jirka Vesecký (70. Lukáš Martínek), Roman Pazdera - Mirek Görög (46. Petr Procházka), Michal Osoba (58. Dan Neubauer).
 

TRÉNINK: od pondělí 20.30 začíná hala v Dobřichovicích… platí se, takže nechoďte bez peněz… :-)
 

ZÁVĚREČNÁ: v sobotu 19. listopadu po zápasu v Chyňavě, který se bude přehehrávat v 10.15 středoevropského času… pak se sejdeme na ostrově…

 
Dobrá sestava a velký výpadek. Škoda

Cembrit Beroun  -  OZT  3:1

Hoši, nesmí nás odradit, že jsme prohráli. Byl to zápas, který jsme za určitých okolností mohli vyhrát. Především prvních dvacet minut jsme ukázali, že se můžeme řadit ke špičce. Scházela nám jen lepší finální a klidnější předfinální fáze. Teda kromě našeho šutéra Špacíra, který proměnil nádherný pas od kapitána.. :-) a pak už to s náma šlo z kopce.

Sestava: Radek Procházka - Franta Šťastný, Karel Čech, Lukáš Burián, Ondra Šťastný - Petr Hejlek (70. Honza Bittara), Honza Palička, Tomáš Břížďala (65. Mirek Görög), Roman Pazdera - Petr Procházka (63. Dan Neubauer), Michal Osoba.

Klíčové bylo vyrovnání soupeře v posledních vteřinách první půle, o které jsme si vytrvale patnáct minut koledovali. Když Radek po přestávce chytil penaltu, ještě jsem věřil, že nás to nakopne, ale mýill jsem se. Znovu jsme zapnuli až poté, kdy Cembrit odskočil o dva góly. Škoda, mohli jsme se přicvaknout na čelo tabulky, takhle nám nezbývá než zabojovat příště.

TRÉNINK… tenhle týden není…

od 7. listopadu začíná hala… každé pondělí od 20.30

ZÁVĚREČNÁ… POZOR, ZMĚNA… nakonec bude v sobotu 19. listopadu, protože Chýňava nás požádala o přeložení… z neděle na sobotu 10.15.. vyhovíme jim a hned pak začne u nás na hřišti dokopná….

 
Otočili jsme ztracený zápas. Zaslouženě? Asi jo!

Tmaň - OZT 2:3

Poločas hrůzy se po přestávce změnil v poločas snů. Nechápu proč, ale naše první poločasy jsou šílené. Zvlášť na hřištích soupeřů. Skoro jsme si nepřihráli míč, hráli pasivně, bez chuti, naivně, hloupě… Bylo poznat, že chybí Ondra Šťastný a taky Lukáš Martínek… Hoši, kdo z vás v pátek večer chlastal?  :-)  První poločas byl vážně opilej! Naštěstí halasná domluva o přestávce pomohla. Do hry šla zkušenost v Tomášově podání, začali jsme napadat, hrát bojovně, odvážně, zarputile a výsledek se dostavil. Po Feryho centru snížil Sob, pak se Soused nechal (rád) faulovat a Vesi z penalty suverénně vyrovnal.  V 75. minutě se naplnil příběh největšího kopyta, které se přimotalo k vítěznému gólu. Fakt jsem rád, že jsem to trefil…  :-) Příště hrajeme na Cembritu, tak snad zůstaneme na vítězné vlně z druhého poločasu ve Tmani…  Pokud ano, posuneme se v tabulce nahoru. A to přece chceme, ne?

Sestava ze Tmaně: Radek Procházka - Franta Šťastný, Karel Čech, Lukáš Burián, Tomáš Sýkora - Petr Hejlek (75. Ondra Šídlo), Palda, Jirka Vesecký, Roman Pazdera - Mirek Görög (30. Michal Osoba), Dan Neubauer (46. Tomáš Břížďala).

Trénink ČTVRTEK 17.00… Určitě přijďte, bude to fajn…

Zápas NEDĚLE 10.15 na Cembritu. Sejdeme se buď v 8.55 u kaple, nebo v 9.20 v Berouně na hřišti…

ZÁVĚREČNÁ bude 26. listopadu… Je to sobota, takže bude klid,  pohoda a celý den s balonem a v lihu… určitě přijďte a nejlíp taky s manželkama, partnerkama, milenkama a potencionálníma milenkama… O přesném čase a programu se včas do dozvíte….

Palda

 
Vydřený bod. Zasloužený bod

Karlštejn - OZT 1:1

Trvalo nám 86 minut, než jsme se prosadili a vyrovnali na 1:1. Vesiho rohový kop byl parádní, musel jsem ho uklidit pod břevno :-)  Naštěstí jsme to dokázali a odvezli si bo, protože tenhle zápas jsme si nezasloužili prohrát. Musím poděkovat všem, kdo na derby do Karlštejna dorazili. Bylo nás dvacet, což je neuvěřitelnej počet. Hoši, když jsme tvořili sestavu a vybírali náhradníky, museli jsme zvolit nejlepší ze špatných variant. Proto se nezlobte, pokud se na vás nedostalo. Třeba Syki, poctivka a bejvalej trenér, podruhé za sebou skončil jako patnáctý, takže si nezahrál ani minutu. Syki, díky, že to chápeš…  Nebo Sob… Má spoustu práce, nestíhá tréninky, zatím nestíhal ani zápasy, ale tentokrát vzal praporek a odmával to… Díky!
Sestava: Radek Procházka - Fery Šťastný  (75. Míra Görög), Karel Čech, Lukáš Burián, Ondra Šťastný (80. Ondra Šídlo) - Petr Hejlek, Honza Palička, Jirka Vesecký, Lukáš Martínek, Roman Pozdera - Petr Procházka (60. Tomáš Hrubý).

SIce jsme všichni toužili po vítězství, abychom se udrželi v úplné špičce tabulky, ale i bod může být nakonec dobrý. Když to příště odskáče Tmaň, tak zapomeneme i na neproměněné šance, viďte Peťas a Tome?                                                  Palda

Úterý: stará garda… Kdo na to má věk, jděte vyhrát :-)

Čtvrtek: povinnej trénink na ostrově… Sice se nejspíš zrovna budu vracet z Barcelony, ale vy si dejte do těla… začátek nepozději v 17.30!
 

Sobota:  hraje se na Tmani, což je ZMĚNA! Výkop v 15.30. Sraz buď ve 14.00 u kapličky, nebo 14.30 na Tmani…

 
Fantazie! Doma to umíme. Snad zapneme i venku

OZT - Hudlice 4:1

Dvakrát se trefil Petr Procházka, dvakrát zase Roman Pazdera. Doma si držíme vynikající výsledky 4:1, to zaslouží pochvalu! Hoši, musím říct, že to byl nejlepší zápas, který jsme na podzim odehráli. Máme 13 bodů a slušné sebevědomí z domácích zápasů.

Sestava: Radek Procházka - Tonda Tlustý, Karel Čech, Lukáš Burián, Ondra Šťastný - Petr Hejlek (58. Honza Bittara), Honza Palička, Lukáš Martínek, Roman Pazdera  - Petr Procházka (59. Tomáš Hrubý), Franta Šťastný (60. Ondra Šídlo). Když se přečtete jména, musíte uznat, že to byla hodně slušná sestava, přesto pár dobrých hráčů chybělo (Syki, Zoufi, Novotňák, Prušiňák, Tomáš Bříždala, Michal Osoba).

Osobně to moc nechápu, proč doma hrajeme tak zarputile, zatímco venku jsme celkem odevzdaní…  Prosím, vysvětlete mi to!

Palda

TRÉNINKY… úterý 17.30 dobrovolný trénink na ostrově…

čtvrtek 17.30 (celkem) povinný trénink

ZÁPAS… sobota v Karlštejně… Výkop 15.30… sraz hodinu předem….

 
Další trojka z venku. Co se děje?

Loděnice B - OZT 3:0

Jestliže porážka 0:3 v Srbska byla totálně zbytečná a ostudná, tak porážka 0:3 v Loděnici se dá přes naši veškerou snahu pochopit. Asi jsme vážně na víc neměli. Když už jsme stačili ve středu hřiště, neměli jsme soupeře čím překvapit v útoku. Tam jsme měli největší problém. A pak můžeme litovat zbytečných chyb v obraně. První gól po rohu padnout nemusel a před druhým měl vyběhnout Radek Špacír. Je spravedlivé říct, že na soupeře jsme neměli, byl výš, měl pestřejší i rychlejší hru, nebezpečnější útok. Právem je v tabulce před námi.

Musím říct, že už by to chtělo ustálit sestavu. Každé kolo se mění. Kdyby se měnila na jednom dvou místech, neřeknu nic, ale my to mícháme jako karty. Tentokrát chyběl Fery a Sob (omluvili se kvůli práci), Tonda (asi by měl říkat výrazněji, že se cejtí unavenej), Palda (nemoc), Novotňák a Tomáš Břížďala (bolavý sval) a Ondra Šídlo (nechápu proč).

Třebaň nastoupila v tomto složení:  Radek Špacír - Syki, Karel Č., Petr Špacír (kapitán), Zoufi - Ondra Šťastný (42. Petr Hejlek), Vesi, Lukáš Martínek, Soused Pazdera - Míra Görög (75. Mirek Břížďala), Dan Neubauer.

Největší šanci měl Mirek Břížďala, ale zblízka vystřelil slabě, a nejlepší zápas podle mě odehrál Roman Pazdera. Jestli se chcete hádat, můžete… :-)

V ÚTERÝ je stará garda na ostrově, takže půlka mančaftu hraje

POVINNÝ TRÉNINK je ve čtvrtek od 17.30 na ostrově …

Palda

 
                                                                                      
SO 24.9.2011 OZT -TETÍN 4:1(1:1)

Nejpodstatnější fakta: 1 -  i přes neúčast pěti lidí ze základu nás přišlo dost. 2 - od konce první půle jsme je začali přehrávat - projevuje se, že na rozdíl od některých mančaftů pravidelně trénujeme. 3 - měli jsme kejdu, když Tetín mohl po naší chybě jít do vedení, ale míč se z brány odrazil ven. 4 - výborně zahrál Vesi a Průša to tam nasázel.

Tenhle týden trénink ve čtvrtek od 17:30 na ostrově.

 
Facka, kterou jsme si zasloužili

Srbsko - OZT 3:0

Asi všichni jsme doufali, že právě tohle nenastane. Možná jsme si porážku ani sami nepřipouštěli, a právě proto jsme vyhořeli. Ano, vyhořeli, jinak se to nazvat nedá.

Jestli si někdo zaslouží pochvalu, pak leda Ondra Šťastný za snahu a rychlost a mladý Lukáš Burián, který bez problémů zapadl na místo stopera. Pravda, až na to, že před třetím inkasovaným gólem vycouval s krvácejím nosem za lajnu a nikomu nic neřekl. Nevím, jestli má cenu cokoli dalšího hodnotit. Prostě to byl průser se vším všudy. Nezasloužili jsme si ani bod. Nebudu mluvit o tom, že jsem si dal trapný vlastní gól a další gól padá na hlavu Radka Špacíra... Nebudu mluvit ani o tom, že nám chyběl potrestaný Jirka Vesecký, zraněný Tomáš Břížďala a zaneprázdněný David Novotný. Bylo by to jen hledání hloupého alibi.

Jen pro statistiky připíšu sestavu: Radek - Tonda (60. Peťas), Lukáš B., Palda, Roman - Míra (70. Ondra Ší.), Lukáš M., Fery, Ondra Šť. - Špacír, Dan N. (46. Honza). Jisté je, že v příštím kole bude úplně jiná sestava. Zaprvé za to může špatný výkon většiny z nás a pak nahlášené absence (Palda, Ondrák, Soused, Lukáš B., Syki).

Hoši, musíte se na Tetín sejít, zdravě se vyhecovat a přinutit ho prohrát. Díky předem.

Palda

P.S. Trénink je pouze ve čtvrtek v 18.00... čím dřív přijdete na ostrov, tím dřív se začne. Brzo se stmívá

V úterý hraje doma stará garda.

                   
Tři zápasy = sedm bodů. Dobrá práce, hoši!

OZT - Chodouň 4:1

Musím říct, že první poločas stál znovu za starou belu, ale souhlasím s fanoušky, kteří mi po zápase říkali fanoušci: "Toužili jste po vítězství a hráli jste srdcem. Zasloužili jste si vyhrát i víc. Líbilo se nám to. "

Jsem rád, že to takhle dopadlo!

I když nemohla nastoupit nejsilnější sestava (chyběl Roman Pazdera, Ondra Šťastný, Zoufi a Syki), i když byl Jirka Vesecký chvíli po přestávce vyloučený, i když nám míče lítaly hloupě od nohy, tak jsme to urvali, což je super. Mít ze tří zápasů sedm bodů je moc fajn. Když to potvrdíme v sobotu v Srbsku, bude to ještě fajnovější.

Teď k zápasu… Sestava: Radek - Tonda, Karel, Fery - Jap (81. Ondra) - Peťas (40. Tomáš, 70. Honza) , Vesi, Lukáš, Míra - David, Špacír. Nebudu psát příjmení, stejně je to jedno, protože se všichni známe. Jedničku si zaslouží Petr Procházka, na tom se snad shodneme. Přimotal se ke všem gólům, což je fantastická bilance. Vlastně se mu v útoku daří stokrát líp než v obraně a my můžeme jen doufat, že nám toho čtyřicátníka nekoupí do ligy, to by byla věčná škoda.

Soupeř byl sice podprůměrný, ale ten zápas byl nevyzpytatelný, protože jsme si to zkomplikovali vlastní nervozitou. Zbytečnou! Hoši, vůbec není potřeba se nervovat, jde o prd. Měli bychom si opakovat, že hrajeme pro žízeň a pro zábavu. Když se budeme nervovat, nadávat si, stresovat, tak si jen ubližujeme. Snad to příště bude lepší. Bez keců a bez stresů.

Troufám si říct, že David alias Jajda Kužel je vážně hodně dobrá posila. Kdyby dával ještě dřív míč od nohy a my se naučili ho využívat, tak můžeme být ještě nebezpečnější.   

Palda

Mimořádná pochvala pro ty, kteří v sobotu ráno nastoupili na brigádu a aspoň trochu zkulturnili ostrov. Určitě vás devět ví, o kom mluvím… :-) zasloužili jste si ten steak v kulturáku…

P.S. Rozhodně to nebyla poslední brigáda na podzim, takže (v říjnu) se můžou najíst i ostatní  :-) pokud teda přijdou

TRÉNINK. V úterý a ve čtvrtek v 18.00 v Litni… Aby bylo jasno, začátek tréninku je v 18.00  :-)

 

 
Smršť před koncem přinesla výhru

Svatá - OZT 2:3

Fotbalový pánbůh nebyl doma, ale to vůbec nevadí. Hlavně že máme tři body! Z takového zápasu se rodí velké postupy.. Třeba zpátky do Okresního přeboru!!

Sestava byla  vcelku nabitá, jen si pořád nedokážu vysvětlit, proč jsme v prvním poločase hráli tak špatně. Pokud to někdo z vás chápe, zavolejte mi :-)  … ne, radši mi jen napište.

V brance Radek Špacír, před ním Karel Čech, Tonda Tlustý, Soused Pazdera a Petr Špacír. Tak dlouho jsme přemýšleli nad tím, jak stvořit obrannou čtyřku, až se to nepovedlo. Byli jsme příliš zranitelní, vyjukaní a nedůslední. Naštěstí se povedla úžasná pětiminutovka před koncem zápasu, která nám darovala tři góly a vítězství. To už hrát v útoku Špacír, ze kterého se stává hrot světové kvality. Jo, abych nezapomněl, měli bychom poděkovat rozhodčímu Mázdrovi, že chvíli předtím stanovil pauzu na občerstvení.

A díky třem střelám pravačkou. Zatímco po prvním kole jsem děkoval třem hlavičkám, které rozhodly o remíze 3:3, tak teď si zaslouží ocenění tři střely pravačkou.

Mimochodem, všimli jste si, že jsme za první dvě kola dostali pět gólů? Celkem dost, ne? To musíme zlepšit.

Ale zpátky k pozitivním stránkám. První gól: David Novotný. Vzkaz pro tebe: Snad jsme ti ten fotbal nezošklivili, Jajdo... Druhý gól: Sousede, sakra, proč ty nepoužíváš pravačku častěji? Super gól! Třetí gól: Fery, ty náš nový kapitáne, byla to parádní akce, slušná přihrávka a výborná střela.. 3:2. 3:2. 3:2. 3:2. 3:2. 3:2.
Čtyři body po dvou zápasech sice není úplný maximum, ale není to ani úplnej průšvih. Ještě lepší by bylo, abychom měli sedm bodů po třech zápasech… Deset bodů po čtyřech zápasech a tak dál…

Palda

                   hlavní strana
Tři góly hlavou a premiéra s bodem

OZT - Nový Jáchymov 3:3

     Předně se sluší poděkovat za to, jak většina z vás přistoupila k letní přípravě. Po třech letech, kdy to stálo za starou belu, se konečně trénovalo ve "fotbalovém" počtu. Věčná škoda, že jsme za to nedostali v premiéře tříbodovou odměnu. Třikrát jsme vedli, třikrát vedení ztratili. Je ale pravda, že remíza je nejspíš spravedlivá, protože Jáchymov nás chvílemi přehrával. Jsem přesvědčený, že podstatně lepší týmy už v soutěži nebudou, takže se musíme snažit, abychom hráli co nejvíc nahoře.                                                                                                                                                              Mančaft na to máme, já tomu věřím. Konečně jsme našli i hlavičkáře, v neděli dokonce hned tři :-) Góly Vesiho, Míry Göröga a Špacíra hodně pomohly.                                                                                                                                                                                                              Základní sestavu jsme nakonec zvolili tak, abychom úmyslně upřednostnili zkušenost. I proto bylo nejmladšímu hráči 28 let … Mladí odpustí.  Byla to zkrátka volba pro úvodní zápas, který byl velmi důležitý. Příště se Svatou to může být jinak.

Snad se nikdo neurazil, že nehrál nebo hrál méně, než čekal. Přece jen, když přijde do kabiny dvacet chlapů, všichni se na hřiště dostat nemůžou.

Palda

PRO PŘIPOMENUTÍ

Úterý a čtvrtek tréninky v LITNI od 18.00

V neděli sraz nejpozději - buď 16.15 na Svaté nebo 15.45 u kapličky…  Trestní rejstřík za pozdní příchody začíná fungovat…

 

                  
Po dohodě jsme si stanovili společná pravidla, která chceme dodržovat. Výsledkem není jen sazebník pokut pro hříšníky, ale např. i vyhodnocení tří nejužitečnější hráčů po každém utkání s tím, že na konci budou nejlepší odměněni. Stejně tak i nejlepší střelec. Osudem "chudých" klubů, které nemají sponzory, zůstávají i hráčské příspěvky, které činí i nadále 500,-Kč.  
tenhle týden

TRÉNINKY: úterý v Litni (18.00)

ZÁPAS: čtvrtek taky v Litni (18.00), překvapivě s domácími… :-)

ZÁPAS: sobota v Srbsku (17.00), sraz nejpozději v 16.15

NATÁČENÍ V LOCHOVICÍCH: kdo v neděli ráno dorazil a vydržel, tomu poklona… Asi jsme tušili, že to proti Houslicím bude pruda, ale pruda to byla ještě větší.. snad vám aspoň zůstanou dobré vzpomínky, které už s Ondrou Vetchým, Jardou Kuželem a Luďkem Sobotou nejspíš nezažijete… A taky fotky, které udělali Zoufi a spol… A pak taky 15 táců, které jsme za natáčení dostali do klubové kasy…

P.S. Speciální poděkování pro Feryho, Vesiho a Míru, kteří zůstali až do konce, ačkoli nemuseli. Kdo nebyl a chce vědět víc, ať se zeptá těch, co tam byli… :-) Palda

        
Druhý přípravný zápas jsme odehráli 13.8.2011 v Dobřichovicích s místním béčkem a konečný výsledek 2:2 ( po poločase 2:0) byl nejspíš spravedlivou odměnou výkonu obou mužstev. Střelci : Procházka P., Břížďala  
V sobotu 6.8.2011 se podařilo sehrát odložené utkání z minulého víkendu : OZT-VŠERADICE 1:1  
Na okrese konečně vypotili rozlosování ( odkaz ) a vypadá to následovně :

A2A0106 O. Z. Třebaň       Č. N. Jáchymov        27.08. 17:00 SO
A2A0203 FK Svatá             O. Z. Třebaň            04.09. 17:00 NE
A2A0305 O. Z. Třebaň        Chodouň                 10.09. 17:00 SO
A2A0404 Srbsko                 O. Z. Třebaň           18.09. 16:30 NE
A2A0504 O. Z. Třebaň        SK Tetín                  24.09. 16:30 SO
A2A0605 AFK Loděnice B O. Z. Třebaň            02.10. 16:00 NE
A2A0703 O. Z. Třebaň        Hudlice                    08.10. 16:00 SO
A2A0806 Karlštejn              O. Z. Třebaň            15.10. 15:30 SO
A2A0902 O. Z. Třebaň        VČS Tmaň               22.10. 15:30 SO
A2A1007 SK Cembrit B-Z  O. Z. Třebaň            30.10. 10:15 NE
A2A1101 O. Z. Třebaň        Lužce                       05.11. 14:00 SO
A2A1207 O. Z. Třebaň        FK Olymp. Zdice B 12.11. 14:00 SO
A2A1302 SK Chyňava        O. Z. Třebaň             20.11. 13:30 NE
 

 
Poněvadž bylo podmáčené hřiště, sobotní přátelák byl zrušen, lépe řečeno přesunut na další sobotu, takže Všeradice čekáme 6.8.2011 od 17hod. Sraz o hodinu dřív. Omluvenky Tomáši Břížďalovi.  
V prázdninové pauze si někteří z nás dali tradiční turnaj ve Svinařích ( více )                     
Takže další program vypadá po upřesnění následovně : 26.+28.7. 18 hod. trénink Třebaň, So 30.7. přátelák ( Všeradice )  Třebaň 17hod.

                                                                                      2.+4.8. 18 hod. trénink Liteň,      So 6.8. přátelák ( soupeře hledáme )

                                                                                     9.+11.8. 18 hod. trénink Třebaň, So 13.8. přátelák (Dobřichovice"B" )

                                                                                                                                   Ne 14.8. SJ Houslice=točení filmu v Lochovicích 9hod.

                                                                                   16.+18.8. 18 hod. trénink Liteň,    So 20.8. přátelák ( Srbsko )

                                                                                 23.+25.8. 18 hod. trénink Třebaň  Ne 28.8. mistrák ( N.Jáchymov ) Třebaň 17 hod.                                                                                                                                                                                                                                                                                            Zoufa

 
Hola hošíci.. V ÚTERÝ a ve ČTVRTEK trénink na ostrově... od 18.00... abysme si nespletli v čase, jedná se o 26. a 28. července 201111111...                                                                                                                                                                                                                             Palda
 
ola panáčci...JEN KRÁTKÝ UPOZORNĚNÍ: ve čtvrtek 18.30 první trénink na ostrově... Další sobotu 30. července 17.00 první přátelák doma proti Všeradicím...                                                                                                                                                                                                                                                                         Palda  
SG již zná své rozlosování do ročníku 2011-12 ( více )                                                                                                                                         Zoufa  
2.července proběhl v Litni turnaj starých gard při příležitosti 90 let fotbalu místního fotbalového týmu, který jsme, my dědci, zároveň měli i jako rozlučku ( více ).                                                                                                                                                                                                   Zoufa  

 

            S E Z O N A  2 0 1 1  -  1 2                 sezona 2010-11