SG již zná své rozlosování do ročníku 2011-12 ( více )  
2.července proběhl v Litni turnaj starých gard při příležitosti 90 let fotbalu místního fotbalového týmu, který jsme zároveň měli i jako rozlučku ( více ).  
Podle posledních informací sestupují z okresního přeboru kromě nás a Tetína ještě béčko Zdic a Nový Jáchymov. A taky si šuškali vrabci u kaple, že se možná tým nerozpadne, tak jak se tiše předpokládalo, a sežene se pár lidí, kteří by chtěli fotbal v Zadní Třebani zachovat. Tak uvidíme...  
SOBOTA 18.6.2011 OZT - ZDICE "B"  2:2(1:0)

Do poločasu vedení 1:0. Zasloužené a mělo být vyšší, hosté hráli až posledních 10 minut první půle, kdy jsme byli oslabeni o Ondráka, páč mu zlomili nos. Do druhé půle se šlo v deseti, Zoufa musel odjet, ale podařílo se dát druhou branku. Pak dokonce dorazil i jedenáctý kus, ale odevzdaný výkon domácích znamenal pro hosty, nejspíš zasloužené, vyrovnání. Přísnější měřítka snesl snad jen výkon Tomáše Břížďaly.

A rozlučka? Asi tak jako fotbal. Bohužel...

 
PŘIPOMÍNÁME HŘÍŠNÍKŮM, V SOBOTU SE DOVYBEROU NEZAPLACENÉ PŘÍSPĚVKY.    výbor  
SOBOTA 11.6.2011 SLAVOJ OSEK - OZT  8:0

Jenom "sedm statečných" dorazilo na druhou stranu okresu, aby sehrálo předposlední zápas sezony, potažmo předposlední zápas v okresním přeboru. Minimálně na rok. Ve 45.minutě jsme to ukončili pro nedostatečný počet hráčů. Díky všem, co dorazili - Radkovi, Lukášovi, Jirkovi, Vencovi, Frantovi, Michalovi a Romanovi.

 
 
SG nejvyšším vítězstvím soutěže v průběhu celého jara uzavřela tuto sezonu ( více )  
SOBOTA 4.6.2011 OZT - DROZDOV 1:0

Vedro jako prase, nepřející rozhodčí, pár vlastních pokažených šancí, přesto vítězství. Bylo vydřené. Pokud někdo další sleduje naše výsledky, tak si asi uvědomil, že nic nevzdáváme a neprodáváme. V sobotu se trefil Karel Bacílek po šikovné akci středem hřiště, pak už to byl většinou jen boj o to, kdo dřív umře v horku. Pokud bych měl někoho jmenovitě pochválit, tak Ondráka Šťastnejch, který odehrál hodně solidní zápas.

Teď jsou před námi dva zápasy, ve kterých na první pohled o nich nejde, ale my si musíme najít motivaci: hrát tak, aby nás to bavilo. Mimochodem, já tu shodou okolností poslední dvě kola nebudu, tak to neposerte… :-)

Pokud byste souhlasili, uděláme dokopnou na dvě etapy. První hned po posledním domácím zápase, čili v sobotu 18. června. Druhá, ta důležitější, by byla v sobotu 2. července. Vyjednáme na dopoledne zápas a pak už můžeme jen pařit. Dejte mi vědět, co si o tom myslíte. trenér

 
 
SG prohrála o gól s vedoucím celkem soutěžě ( více )  
SOBOTA 28.5.2011 TETÍN - OZT 3:2 ( 1:2 )

Tohle nemá smysl ani komentovat. Přístup, výkon, výsledek… Všechno špatně!! Vyhrávali jsme 2:0 po patnácti minutách, měli zápas pod kontrolou a vlastní hloupostí jsme přišli o poslední naději, že se udržíme v okresním přeboru. Přitom ještě pět minut před koncem to bylo 2:1 pro nás.

TRÉNINK: v úterý 18.00 na ostrově… společně s Litní… trenér

 
SG ztratila další zápas ( více )..  
SOBOTA 21.5.2011 OZT - DOUBRAVAN ÚJEZD 4:1 ( 2:0 )

Hattrick pana Friše a další gól pro Bacila. Dobrá práce, hoši!

Pochvala platí pro všechny, kteří se podíleli na téhle výhře. Mrzet nás může leda to, že nebyla vyšší. Pořád jsme příliš zbrklí.  Zpočátku to vypadalo špatně, tohle už se opakovat nesmí. Bez brankáře, v osmi lidech v kabině, když do výkopu zbývala půlhodina. To, že jsem si stoupnul do branky, byla absolutní z nouze ctnost. Připadal jsem si jako pitomec, když jsem si dával přes hlavu ten dres s jedničkou. Naštěstí zbytek sestavy už byl vyvážený, kromě obou střelců hráli výborně i oba stopeři Kýna s Václavem a na pravém kraji Jirka, takže to Doubravan odskákal. Takže už nejsme v tý zpropadený tabulce poslední ( více )!! A příště si dáme Tetín!!!

TRÉNINK: je v úterý od 18.00 na hřišti v Litni!

CHLASTÁNÍ: po příštím domácím zápase, který se hraje 4. června, je povinný posezení. Musíme pokecat, doplatit pokuty a hlavně popít. Partnerky, milenky a potenciální kamarádky všech vítané…  trenér

 
SG utrpěla první jarní porážku ( více )...  
SOBOTA 14.5.2011 FK STEJSTAV HÝSKOV - OZT 4:1(1:0)

Na tuhle sobotu je potřeba rychle zapomenout. U jednoho z nejlepších týmů v soutěži jsme měli ukázat, že poslední pozitivní výsledky nebyly náhodné, místo toho jsme se sešli jen v jedenácti! To bylo špatné, hodně špatné! Upřímně: bylo to k nasrání!!! Fakt mě to překvapilo, že nejsme schopní poskládat tým, který by měl aspoň jednoho náhradníka. Upřímně si myslím, že jsme tam klidně mohli vyhrát, kdybychom byli aspoň trochu kompletní. Jirka Soukup navíc nastoupil pod antibiotiky a já bych za normálních okolností šel v 5. minutě střídat, protože jsem se s nataženým stehenním vazem skoro nemohl hýbat.

Každopádně první poločas byl z naší strany hodně slušný i v téhle okleštěné sestavě. Velká škoda druhé penalty, kterou na jaře Bacil zahodil. Tentokrát přestřelil. I já měl slušnou šanci, ale hýskovský brankář prudkou hlavičku u tyče chytil. V těch chvílích nám štěstí vážně nepřálo. Soupeř se chytil až po své první střele na branku, díky které před přestávkou získal vedení. Pak už jsme hráli jen díky vůli. Postupně nám docházela, což je na výsledku vidět.

kapitán+trenér 

TRÉNINK… Hoši, je ve čtvrtek na ostrově od 18.00. Trénuje se společně s Litní, takže přijďte, ať si neuděláme ostudu.

 
SG stále neztrácí šanci na lepší umístění ( více )...  
NEDĚLE 8.5.2011 VELKÝ CHLUMEC - OZT 2:2

Pár důležitých zjištění z nedělního podvečera.

1. Už zase umíme bodovat venku.

2. Bacil si vzpomněl, jak se dávají góly. Vstřelil tři během dvou zápasů a čekají ho šlápance v naší Síni slávy.

3. Máme stopera, na kterýho je spolehnutí (Jirka Soukup).

4. Soupeř si může dovolit úplně všechno a rozhodčí jim to odpustí. Za sprostý faul se dávají jen žlutý karty, za pěstí do tlamy se nedává nic.

5. Páté  zjištění si nechám na příští týden, až vyhrajeme v Hýskově…  :-)

Nebyl to v neděli jednoduchý zápas, o tom žádná. Měli jsme jen jednoho na střídání, což je škoda, protože nakonec se nám to vymstilo. Soupeř měl kvalitnější hráče, zato my měli mnohem větší bojovnost, snahu a odvahu, což bylo dlouho rozhodující. Ondra Prosický se trefil z první střely na bránu, Karel Bacílek ze druhé,  když dostal báječnou přihrávku za obranu, udělal kličku gólmanovi a dával do prázdné. Ještě v 90. minutě jsme vedli, přitom jsme hráli dobrých dvacet minut o deseti, protože Céďu surově sestřelilo chlumecké stoperské hovado. No… No a pak  se to stalo. 2:2. kapitán+trenér

 
Stará garda Třebaně i v dalším jarním zápase bodovala a pomalu stoupá tabulkou ( více )...  
A nezapomeňte:

- ŽE ÚTERÝ TRÉNINK OD 18.30 NA OSTROVĚ

- ŽE ČTVRTEK TRÉNINK OD 18.00 NA OSTROVĚ (spolu s Litní)

- ŽE V NEDĚLI SRAZ 16.00 V CHLUMCI                                                                          trenér

 
SOBOTA 30.4.2011 OZT - NEUMĚTELY 3:1 

Konečně!!!  Nebudu se moc rozepisovat, protože ten krásný pocit musí být v každém z nás. Vynikající sobotní první poločas nám zajistil vítězství po 100 letech. Konečně jsme se odpoutali od ostudných sedmi bodů, které nás strašily ze sna, a zkusíme si vylepšit sezonu. Bacila čekají dva šlápance na "zeď slávy", protože se dvakrát krásně trefil. Snad se nám kanonýr chytil, budeme ho ještě tuze potřebovat! Fery už svou sloní stopu na zeď udělal, i když jeho centr si soupeř srazil do branky sám. Pochvalu zaslouží všichni. Prvních 30 minut bylo v sobotu to nejlepší, co OZT v sezoně předváděl. Pak nám sice těsně před pauzou pokazil radost rozhodčí vymyšlnou penaltou a druhý poločas byl kvůli neproměněným šancím trochu nervózní, ale výhru už nám nikdo vzít nemohl. Pochvalu? Tu zaslouží všichni, kdo ten zápas odmakali. Mimochodem, protože jste se v sobotu rozutekli a vypili jste jen soudek piva, pořád na nás čekají dvě lahve zelené v kulturáku. Když porazíme v neděli Chlumec, můžou být tři. Je to výzva???  kapitán+trenér

 
SOBOTA 23.4.2011 SK TLUSTICE - OZT 3:2(1:2)

Kluci, díky! Byl to pro mě zážitek, když jsem vás viděl bojovat téměř v beznadějné situaci, ve které se Ostrovan ocitá. Měli jsme u toho letiště vyhrát, to vám řeknu. Lajnový rozhodčí nás zaříznul několikrát za sebou, soupeř z Tlustice byl k poražení.

Vedli jsme 1:0, vedli jsme 2:1, Céďa mohl po nádherné akce vstřelit vítězný gól na 3:2, jenže všechno se otočilo v posledních minutách, když jsme dostali gól z ofsajdu. Hlavu vzhůru!!! Ono se to zlomí. Musí! Těch nešťastných dnů už bylo příliš. Když do dalších zápasů vstoupíme s takovým zaujetím, pracovitostí a zarputilostí jako v sobotu, pak máme na čem stavět. Stopeři byli velmi dobří, krajní obránci bezvadní, teď ještě zlepšit zálohu a najít střelce! Experiment s Petrem Procházkou na hrotu útoku vyšel, souhlasíte? První gól dal po Feryho úžasném průniku po pravé lajně, druhý pomohl zařídit svým důrazem. I když vlastně pět měsíců nic nedělal, svým "chtěním" to zlomil. Nechal by na hřišti duši. Právě kvůli Špacírovi, který pro Zadní Třebaň odevzdal tolik let, jsem si přál, abychom to zvládli. Zvládneme to příště! Sestava se ovšem znovu může změnit - budeme hledat, jaká je nejlepší.

UPŘÍMNĚ: chtěl bych poděkovat náhradníkům, konkrétně třem z nich. Zaprvé Michalu Osobovi za to, že přijel, přesto se vzdal čísla a pomáhal na střídačce. Zadruhé Ondrovi Šťastnému, který by si za svůj přístup zasloužil hrát v základu. Zatřetí Pavlu Marešovi, který čekal na svou šanci do 80. minuty a pak poctivě makal. Díky!

P.S. Těším se, že se v kabině před příštím zápasem objeví první dvě razítka do gólové Síně slávy. Špacír obtiskne do barvy své čelo, já zase pravačku. Příští týden další razítka přibudou!!  kapitán+trenér

Branky:    – Procházka,Palička

Diváci:

Rozhodčí:

 

 

 

 

 

 

                 hlavní strana

Ve čtvrtek 28.4.2011 je trénink od 18 hod. na hřišti Litně! Vjezd je vlevo těsně před benzínkou ve směru od Třebaně ( mapa zde ). V úterý je trénink od 18:30. Jó a pupíčci, hezký Velikonoce.  
Tak alespoň ti, kteří hrají za starou gardu Třebaně, se dočkali vítězství. A to dokonce na půdě vedoucího mužstva soutěže ( více ). Snad se v sobotu zadaří i v Tlustici...  
SOBOTA 16.4.2011 :  OZT - FK KOMÁROV 0:1 (0:0) 

Jediná špatná zpráva ze sobotního odpoledne zní: Zase jsme prohráli! Sakra, ta série je snad nekonečná a pěkně mě štve. Ale jinak to byl hodně nadějný výkon proti třetímu týmu tabulky. Bojovný, zarputilý, na naše možnosti určitě nadprůměrný. Však i kluci z Komárova se divili, jak můžeme být poslední. Odpověď zní jednoduše: Jsme poslední, protože neumíme střílet góly. V sobotu bylo všechno nahecované. Nový „trenér“, nová sestava, nová motivace. Hospodský Venca Bursík nám za vítězství slíbil tři kila tataráku, poprvé v historii přišel do kabiny i nový třebaňský starosta Standa Balíček a přislíbil dárkové balení Jima Beama tomu, kdo dá vítězný gól. Bohužel jsme ani jednu pobídku nevyužili... Sobotní mejdan mohl být ještě zábavnější. I když jsme prohráli, nechali jsme na hřišti všechno. Pokud to samé předvedeme v příštím kole, zlomíme to. Musíme! Už je načase!

 

Branky:   0 –

Diváci:

Rozhodčí:

 

                            

Konečná podoba rozlosování a termínů SG:

d

dat

čas

soupeř

pozn

st

20.4.

18:00

RADLICE

Cís.louka

út

26.4.

18:00

NEJ.SEZONA

Z.Třebaň

st

4.5.

18:00

LÉK.FAKULTA

Z.Třebaň

út

10.5.

18:00

AGORA

Z.Třebaň

po

16.5.

18:00

VÝTAHY

Cís.louka

čt

26.5.

17:00

ČIPEX

Štěrboholy

st

1.6.

18:00

METRO

Z.Třebaň

 
Jirka Soukup ukončil činnost trenéra, podle vlastních slov pokračuje dál už jen jako hráč. Výbor se dohodl, že tým povede prozatímně, a nejspíše dokonce sezony, Honza Palička s Jirkou Petříšem. Na čtvrtečním tréninku padla výzva - v případě sobotního vítězství bude pro mančaft tataráček...              
Podle včerejší účasti ( 4 lidi ) usuzuju, že se neví, že v trénink je i v úterý od 18 hod.  
Neděle 10.4.2011 : N.JÁCHYMOV - OZT 4:2(1:0)

Na hřišti týmu, který patří mezi ty, na které se můžeme případně dotáhnout, se nám nepodařilo zopakovat dobrý výkon z předchozího utkání. První poločas byl vyrovnaný, obě mužstva čekala, komu se podaří vstřelit branku. Po efektní individuální akci domácího útočníka ve 33.minutě, to bylo to domácí a do kabin jsme šli s jednogólovým, nicméně ne rozhodujícím, jednogólovým mankem. Druhý poločas byl mnohem otevřenější s řadou šancí na obou stranách. V posledních 15 minutách zápasu, po té co se domácí zatáhli ve snaze udržet náskok, jsme měli víc možností na vstřelení branek, než jen těch dvou z kopačky Rosického, nemluvě o neodpískané jasné penaltě.

Branky:   Pém Jiří, Vlček Michal, Krob Jakub, Spurný Libor - Prosický Ondra 2

 ŽK: Pém Jiří - 0

Diváci: 130

Rozhodčí:

 

SOBOTA 2.4.2011 :  OZT - FC FREYBURG TRUBÍN 1:2 (1:0)

Podali jsme o poznání lepší výkon než před týdnem a bojovností jsme vykompenzovali techničtějšího soupeře. To nejdůležitější - body - si však odvezli hosté. Vše nejspíš rozhodla námi neproměněná penalta za stavu 1:0. K vidění byl solidní fotbal s řadou šancí na obou stranách a dělení bodů by asi bylo spravedlivější. Utkání určitě ukázalo, že jsme v zimě neběhali nadarmo a snaha poprat se o udržení není marná.

Branky: Šlapák – Andrlík, Vlček

Diváci: 30

Rozhodčí: Špicl – Závora, Knotek

Určitě jste si všimli chyby v rozlosování v neděli 10.4., za což se omlouvám. Sraz samozřejmě není 16:30, ale 15:30. Obecně platí, že sraz je vždy hodinu před začátkem zápasu, jinak to máte s pokutou :-) . Nutno dodat, že kasu vzal Céďa s Ondrou a trochu upravili a rozšířili sazebník  
Rozlosováno už mají i žáci a jejich itinerář vypadá následovně:
k. domácí hosté den čas sraz pozn.
12. Chyňava OZT 08.04. 17.30 16.15
 
13. OZT Rudná 15.04. 17.30 16.30
 
14. Tmaň OZT 22.04. 17.30 16.30
 
15. Beroun OZT 29.04. 17.30 16.30 hř.Tetín
16. OZT Hudlice 06.05. 17.30 16.30
 
17. Hýskov OZT 13.05. 17.30 16.15
 
18. OZT Všeradice 20.05. 17.30 16.30
 
10. Zdice OZT 27.05. 17.30 16.15
 
11. OZT Beroun B 03.06. 17.30 16.30
 

Trenér prosí případné omluvenky vždy týden předem na tréninku ve středu od 16:30. Kavalír 602 305119

                
Výňatek  z Berounského deníku dne 28.3.2011 ( celý článek zde ):
Z dalších utkání zmiňme kanonádu berounského béčka. Český Lev – Union deklasoval na své půdě poslední Zadní Třebaň 8:1. Ostrovan nezačal v Berouně vůbec špatně, jenže po vlastním gólu hostů proměnili domácí dva rychlé protiútoky a o půli byl stav 3:0. Po změně stran sice Ostrovan snížil, když Císař nadvakrát prostřelil domácího brankáře, jenže pak předvedli hosté doslova a do písmene kolaps. Berounští nastříleli soupeři ve druhé půli celkem pět branek a výsledkem je nejvyšší vítězství letošní sezony. V závěru utkání začaly hráčům Třebaně pochodovat nervy a k vidění byly těžko uvěřitelné hádky spoluhráčů.

Takže ve čtvrtek 31.3.2011 trénink na hřišti od 18 hod.

 

                    

                

NEDĚLE 27.3.2011 :  ČL-U BEROUN "B" - OZT 8:1 (3:0)

Hoši, tohle byl první krok do pekla! Lépe řečeno do III.třídy...                                                                                                                                     Těžko se o tom píše, ale věřte mi, že ještě mnohem hůř se na to koukalo. Porážka 1:8 v Berouně je tím nejhorším začátkem, který jsme na jaře mohli zažít. Sestava přitom byla téměř nejsilnější, chybělo vlastně jen duo dobřichovických futsalistů. Do háje! Jak tohle asi bude pokračovat? Poločas jsme prohráli 0:3, přitom i fanoušci kolem zábradlí se divili, jak je to možné. Nezasloužili jsme si takovou facku. V poli jsme hráli zodpovědně, snaživě, Céďa šel v úplně první šanci sám na brankáře, ale míč mu v poslední chvíli uskočil. A pak to přišlo. Vlastní gól, dva brejky do prázdné branky a začal se rodit trapas. To jsme se na hřišti ještě nehádali, protože jsme cítili, že se klidně můžeme vrátit do hry. Reálně jsme na to měli. Však to Céďa po pauze potvrdil a nadvakrát prostřelil berounského brankáře. No jo, jenže pak nastal kolaps. Teď bychom si všichni měli sáhnout do svědomí, jak poctivě jsme přistoupili k zimní přípravě.

Když se před zápasem objevilo v kabině 15 frajerů, byl to třebaňský rekord. Vždyť jsme měli čtyři náhradníky... Ovšem realita byla bolestná. Pět gólů za poločas a chudák Vojta Hrdlička si v brance skoro nesáhnul na míč. I proti penaltě se musel postavit. Marně, i když měl balon na rukavici, nevyrazil ji. Vrchol trapnosti nastal po sedmém gólu, když jsme se rozhádali jako trhovci. Fakt ostuda. No nic, nebudu se opakovat, představili jsme se jako banda zbrklounů a dostali strašnou řachu. Už bych to nechtěl zažít, jenže se po první jarní neděli bojím, že se to klidně může brzo opakovat. A když jo, sestup nás nemine. Už takhle to smrdí čím dál víc. Snad si to všichni uvědomíme a začneme makat tak, jak si to situace žádá. kapitán

Branky:  vlastní, Král 2, Přibyl, Grajcar, Petráš, Krůta 2 (1 z pen) - Císař

Diváků: 80

Rozhodčí: Ryska - Svoboda, Belanský

 

                 

Pro borce ze staré gardy : informace o naší soutěži jsou na stránkách www.rekreačka.eu!                  
Máme za sebou přípravu na jaro ( průměrná účast byla 45% ) a v neděli 27.3.2011 od 15 hod. nás čeká první mistrák Hrajeme s ČL-U Beroun "B" na Máchovně. Pro neznalé je to zde.  
Z okresu konečně vypadlo rozlosování, takže nabízím termíny našich zápasů :       
ČL-U Beroun B - OZT NE 27.3.2011 15:00
OZT - FC Fr. Trubín SO 2.4.2011 16:30
Č. N. Jáchymov - OZT NE 10.4.2011 16:30
OZT - FK Komárov SO 16.4.2011 17:00
SK Tlustice - OZT SO 23.4.2011 17:00
OZT - H. Neumětely SO 30.4.2011 17:00
Chlumec - OZT NE 8.5.2011 17:00
FK Hýskov - OZT SO 14.5.2011 17:00
OZT - SK D. Újezd SO 21.5.2011 17:00
SK Tetín - OZT SO 28.5.2011 17:00
OZT - Drozdov SO 4.6.2011 17:00
Sj. Osek - OZT SO 11.6.2011 17:00
OZT - FK Zdice B SO 18.6.2011 17:00

Rozpisy zalité udělám hned v pondělí, rozpisy jednoduché vezmu v sobotu na trénink. Celé rozlosování najdete zde.

               
Po pondělním konstatování na tréninku, kdeže jsou lidi, nás ve čtvrtek přišlo jen pět. Asi protože pršelo(?). V sobotu 19.3.2011 je trénink na umělce ve Svinařích od 10 hod. trenér                   
Jo a víkend na horách padnul - není zájem :-( . Nebudu to komentovat a uklidím si doma lyže, aby mi nenadávali, že tam jen překáží. Další trénink je ve čtvrtek v 19:30 v Letech. zoufa  
SOBOTA 12.3.2011 :  OZT - PRŮHONICE 0:3 (0:3) Střelci: 0. Průběh zápasu: Jestli tohle měla být generálka na první jarní zápas, tak potěš pánbůh. Nepovedlo se nám vlastně nic. Průhonicím stačilo 30 minut na to, aby nás roznesly. Dostali jsme tři góly a všechny tři prakticky do prázdné branky, takže se nikdo nemohl divit, že Vojta Hrdlička nadával jako špaček. To by nadával každý, kdyby byl v brance jako namalovaný. A ne vlastní vinou! Sestava přitom vypadala nadějně, sešli jsme se - kromě bratří Šťastných - skoro komplet. Jenže obrana hořela, záloha skoro neexistovala a útok byl odříznutý od všeho. Zmátořili jsme se teprve ve druhém poločase, kdy už stejně nebylo o co hrát. Leda o to, jestli se nám podaří soupeře ubrzdit. Aspoň tohle se povedlo. Obrana se zlepšila, stopery si vyzkoušeli Jirka Soukup s Kubou Halenkou, doprostřed zálohy se posunul Honza Palička, ovšem pořád hrajeme skoro bez útoku. Za celý zápas jsme vlastně neměli kloudnou šanci. Je to špatné, co si budeme namlouvat. Zbývá jen doufat, že se do začátku jara aspoň trochu zmátoříme. Hoši, pojďme to zkusit! Pamatujete se na léto? Povedla se nám letní příprava, výsledky byly fajn, jenže podzim stál za prd. Proč by to teď nemohlo být naopak? kapitán          jaká je účast na tréninku ?

 

            co se děje na tréninku ?

Tak o víkendu na horách je rozhodnuto! Vyhrály Krkonoše, Černý důl  - je to kousek za Vrchlabím ( mapa ). A tady je odkaz na pěknou flashovou mapu jak to tam vypadá :-).  
Domluvili jsme se, že další trénink bude ve čtvrtek 10.3.2011 v Letech od 19:30, sraz na hřišti. Počítejte s tím, že nejspíš nebude k dispozici kabina a tím pádem i sprcha Otevřená zůstala otázka prodlouženého víkendu na horách, což bysme měli právě ve čtvrtek uzavřít, aby se to stačilo i organizačně zabezpečit. Jinak samozřejmě pokračuje v sobotu příprava v Podolí a v pondělí hala.  
Po sobotním zápase jsme svolali narychlo hráčskou schůzi, kde jsme se za nepříliš početné účasti dohodli, jak chceme v týdnu trénovat. Výsledkem je, že se sejdeme na tréninku v pondělí 7.3.2011 od 20:30hod v Dobřichovické hale. Koukejte všichni dorazit, tam se upřesní, jak pojedeme dál, protože za tři týdny by měl být první jarní mistrák.  
SOBOTA 5.3.2011 :  OZT - PODOLÍ "B" 1:5 (1:4) Střelci: . Průběh zápasu: Když ve 20. minutě "Ferry" utěšenou střelou z 20 metrů snížil z našeho pohledu na 1:2 a my jsme hráli fotbal, vypadalo to alespoň na chvíli, že by jsme mohli odehrát slušný zápas. Bohužel naše "chvilka slávy" příliš dlouho netrvala a soupeř hrající I.B třídu do poločasu s přehledem stanovil ráz hry i výsledek utkání. Druhá půle se v podstatě dohrála za pochodu.  zoufa  
Když už se nám nic neděje na "půdě" A-týmu, tak alespoň nabízím pro starou gardu rozpis jarní části sezony 2010-11, který dorazil od organizátorů soutěže ( začíná se 18.4.2011 s TJ Radlice ).  
SOBOTA 19.2.2011 :  OZT - SIBŘINA 0:4 (0:3) Střelci: 0. Průběh zápasu: Za čtyři minuty svítilo na pomyslném ukazateli skóre 0:2 a bylo po zápase. Tak takovej fotbal by se mi líbil ( teda kdybych na něj měl :-) ), účinný pressing až ve čtyřech, rychlé přesouvání hry, sklepávané přihrávky a rychlý, přímý tah na branku - prostě absolutní nasazení. Jenže ten předvedl náš soupeř, na kterého jsme prostě neměli. Hodnocení: Sibřina "A" hraje jako my II. třídu a na zápas dorazila v patnácti lidech, dvacet pět minut před začátkem zápasu už se rozcvičovali na hřišti. V tu dobu nás bylo sedm, čtyři lidi přišli přímo k výkopu, 13. dorazil na konci poločasu - prostě sešli jsme se pozdě. O extempore vyvolaném trenérem Sibřiny, který nejspíš někde přišel o mozek, nebo se s ním v horším případě ani nenarodil, nebudu ani mluvit. zoufa  

 

 

 

 

 

 

 

V sobotu 19.2.2011 ve 14 hod. se hraje v Záběhlicích na Praze 10 - K vodě 3186/2 ( viz mapa ).  
SOBOTA 12.2.2011 :  OZT - VŠESTARY 5:5 (3:1) Střelci : , , , , (p). Průběh zápasu: Celkem bez problémů a s nepříliš velkým úsilím jsme vedli 3:0, před přestávkou soupeř z ojedinělé šance snížil. Na začátku druhé půle se mu však podařilo dát další branku a jakoby nám nalili do nohou olovo. Úroveň hry šla dolů, vytvářeli jsme si sice proti slabému soupeři i šance, ale nevyužili je. Zadařilo se jen jednou, ale i tak by mělo vedení 4:2 stačit. Nestačilo, soupeř vyrovnal a těsně před koncem šel dokonce do vedení. V úplném závěru jsme z darované penalty vyrovnali. Hodnocení : Nedovolím si hodnotit, nabízím fakta. První půli jsme hráli 4-3-3, druhou 4-4-2. Bylo nás třináct, střídali jsme hokejově. Soupeř přijel v deseti, jako jedenáctého dostal Cícu, který přišel na čumendu, tak si aspoň zahrál. Jinak hrajou 4.třídu odd.C na Praze-východ a myslím, že o dvou z nich se dalo tvrdit, že jsou fotbalisti. Rozhodčí nekonfliktní, bez problémů. Závěr si udělá každý sám - když budete reagovat v návštěvní knize, budu rád, protože je to ku prospěchu věci. zoufa  
SOBOTA 5.2.2011 :  OZT - DOBŘEJOVICE 2:2(2:0). Střelci: Průběh zápasu: V rámci programu zimní přípravy nás v sobotu na vyšlapané umělce v Podolí čekal první přátelák. I přes tradiční potíže s účastí nás nakonec bylo 11 a podle jmen to vypadalo i slušně. První poločas byl vyrovnaný s mírnou převahou držení míče na straně soupeře, který dokázal lépe kombinovat, ale pouze k hranici šestnáctky. Tam jeho snažení končívalo. OZT se do herního tempa dostával postupně a hrozil z rychlého přechodu do útoku. Výsledkem bylo vedení 2:0 po poločase. Náhodnou akci chytře zakončil Hejlek. Další gól přidal Céďa, když pláchnul obraně a zkušeně zakončil podél brankáře. Několik jasných šancí v úvodu druhého poločasu mohlo rychle popravit vzdorujícího soupeře, ale selhání v koncovce a následné snížení na 2:1 zásadně ovlivnilo průběh zbytku zápasu. Dobřejovice vsadili na hru s 3 útočníky, kterou dokázali na rozdíl od OZT zúročit. Konečných 2:2 je nejspíš spravedlivé, ale promrhat slibný náskok je ostudné. Hodnocení : Stejné tváře – stejné chyby – stejné známky :D. Zápas vypadal slušně do té doby, dokud vydrželo 10 lidí v poli běhat a tak nějak plnit své povinnosti. Hraje se 90 min. Pro některé je zatím nepřekonatelný problém udržet se v koncentraci a podat vyrovnaný výkon limit. To se pochopitelně odrazí na herním profilu celého týmu. Měřítkem je tabulka s účastí na tréninkách. Kdo má jednu čárku tak vydrží tak poločas a kousek – viz zápas. Když nemůžu, tak musím hrát chytře a to je ještě větší problém. Za stavu 2:0 držím balon a deptám soupeře. Netlačím se za každou cenu do koncovky, ale šanci připravím – kombinuju. Existuje také přenášení hry, které dodneška mnozí nepochopili – takže budeme zase malovat na tabuli. Pravidlem bývá, že nejjednodušší řešení je to nejlepší – základní kombinace na pár metrů ve stylu „nahraj a běž“. Z toho by se soupeř musel zbláznit, když mu druhá strana nepučí balon. Místo toho hromada nesmyslných nákopů, uspěchaných nahrávek atd. Chybí sebevědomí a především komunikace. Někoho jsem během zápasu ani neslyšel. Použití taktického faulu, je také asi v oblasti sci-fi. Na druhou stranu to nebylo nejhorší, ale každopádně by to určitě na záchranu nestačilo.trenér  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Předesílám, že v sobotu 5.2.2011 od 12 hodin už se hraje první přípravný zápas. Sraz 11:15 na Podolí a nebo 10:30  " U Kaple". A po zápase by nebylo špatný zajít na Barrandov do vířivky, páry atd. - tmelení kolektivu...  
Pokud by měl někdo problém trefit ve čtvrtek na trénink, tak je to tady. Je to ta první umělka pod parkovištěm.  
Přidávám tabulku s účastí na zimní přípravě ať vidíme, kdo se jak snaží...  
Tak tu máme nový rok. Všem přeji zdraví a hodně optimismu, ti co jedou na hory ať si nezlámou hnáty a nezapomeňte, že začínáme 15.1.2011 od 10 hodin na umělce ve Svinařích. Viz plán zimní přípravy.
Doplnil jsem nějaké fotografie, v archivu to poznáte podle zbarvení ikony. Pokud po najetí myši ikona zmodrá, něco tam je. Videa se zatím nedaří umístit, uvidíme jestli je to omezením providera. Také se podařilo rozchodit návštěvní knihu, takže pokud chcete něco okomentovat ( ať už se to týká fotbalu, stránek či něčeho jiného ), pusťte se bez servítek do toho.  
Interview s kapitánem...  
Tak tady máme kompletní plán zimní přípravy a myslím, že ten kdo ho absolvuje, bude mít na sezonu hodně dobrý základ.  
Pánové, konečně se mi podadřilo dát dohromady tabulky s docházkou na tréninky a zápasy ( byť část tréninků chybí ), ale i pokuty a příspěvky, aby jste měli možnost srovnání. A doufám, že se to v novém roce výrazně zlepší, jinak by to bylo o ničem. trenér  
Alébrž do haly nikdo nechodí, a tím pádem se už asi neuvidíme, tak všem hezké svátky.
Trenér hodnotí sezonu ...     
Od pondělí 22.11.2010 jsou tréninky v hale v Dobřichovicích  ve 20:30  !!!  
NE 14.11.2010 FK OLYMPIE ZDICE B - OZT 3:2(3:1)

Pátá porážka o gól, to je k vzteku. Přitom na béčko Zdic jsme si věřili! Kdybychom vyhráli, tak se poprvé v sezoně vyškrábeme z posledního místa, což měla být ta největší motivace. Bohužel nebyla! Zase jsme v prvním poločase předvedli ležérní chaos. Ke všemu se ve 28. minutě zranil brankář, takže další průšvih! Martin ještě stačil dostat z přímáku zbytečný druhý gól a pak s napuchlým kotníkem odkulhal. Co dělat, když odjakživa s námi nejezdí náhradního gólmana? Rukavice si vzal Honza Palička, protože sám přišel s tím, že to bude nejmenší zlo. S bolavým kolenem se mu stejně běhalo bídně. Co vám budeme povídat, nedělní odpoledne se nám prostě nepovedlo. Karel Bacílek ještě po krásném centru z pravého křídla stačil vyrovnat na 1:1, jenže díry v naší obraně se neustále opakují. 1:2 po faulu, který se vůbec pískat neměl. 1:3 po jednoduché kolmici středem, a to už v naší brance stál převlečený stoper. Ačkoli to zní nepochopitelně, celou druhou půli jsme měli převahu, jenže co z toho, když jsme byli bez šancí? Gól na 2:3 padl po krásné, ale vlastně vcelku náhodné dělovce od Ondry Prosického. Na víc už jsme se nezmohli, za dvě minuty rozhodčí písknul konec.
P.S. Je dobře, že podzim skončil. Všichni věříme, že hůř už nebude. Se sedmi body se na jaře pokusíme o zázrak.
kapitán
 
SO 06.11.2010    OZT - SLAVOJ OSEK  1:0(1:0)

Jestli si Ostrovan za šílený podzim něco zasloužil, pak právě šťastné sobotní vítězství. Nezasloužil si ho, protože soupeř z Oseka byl téměř celý zápas lepší. Jen ve druhém poločase měl čtyři jasné šance, ale fotbalový bůžek tentokrát pomáhal nám. Naše sestava? Kulhají v ní dva marodi a třetí se bojí, že při prvním ostrém souboji bude muset ze hřiště. Naši náhradníci? Jen Franta Šťastný, který kvůli bolavému svalu nemohl jít do sprintu. Naštěstí jsem vážně měli kliku. Vyšel jeden brejk, který po naprosto nezištné přihrávce od Karla Bacílka zakončil Tomáš Hrubý. Mimochodem, málem jsme dali góly dva, ale to už bychom asi chtěli moc. "Bacil" se před přestávkou odvážil vystřelit ze 40 metrů, navíc levačkou, míč vzal vítr a osecký brankář se musel hodně natahovat, aby balon vyrazil na roh. Po pauze hrál už jen soupeř a my zbožně prosili čas, aby se zrychlil... Vyšlo to! Máme druhou výhru v sezoně a konečně i chuť do dalších zápasů. Snad ten okresní přebor ještě zachráníme. Kdyby nám jaro vyšlo stejně jako rozlučka po podzimu, tak bychom měli všechny zválcovat... kapitán

 
SO 30.10.2010   DROZDOV - OZT 2:1(2:1)

Očekávání, že na hřišti Drozdova potvrdí Třebaň bodovou snahu se nenaplnila. Vše rozhodující se odehrálo v prvním poločase. Již v 5. minutě, při standartní situaci domácích, ostrý míč brankář vyrazil jen na hlavu jednoho z dobíhajích útočníků - 1:0. Netrvalo dlouho a po necelých pěti minutách se skore měnilo i na druhé straně - brankář domácích špatně rozehrál a útočník hostí pohotově využil nabízenou šanci - 1:1. Mužstvo domácích se dále dopouštělo v obraně nepřesností, ale zbrklí hosté toho nevyužili. Naopak, po zaváhání hostí před vápnem, se dobře hrající ... protáhl mezi beky a křížnou střelou dostal Drozdov opět do vedení. Poté se domácí tým stáhl a více ze hry měli hosté. Neměli však dostatek klidu pro finální přihrávku i zakončení, což dokládá neproměněná "tutovka" ze 40. minuty. Ve druhém poločase postupně tempo hry pokleslo a snaha hostí vyrovnat stav, byla planá. Docházeli jim síly, ale střídačka bohužel zela prázdnotou. Domácí si pak z několika brejků vytvořili i gólové šance, které nevyužili. Posledních patnáct minut dohrávali hosté, po zranění jednoho ze spoluhráčů, v deseti a navrch s otřeseným brankářem po jednom z těžkých zákroků. zoufa

 
SO 23.10.2010    OZT - SK TETÍN  3:2(2:0)

Až do desátého kola musel "tým z ostrova" počkat na svoje první vítězství v sezoně, přestože nezahrál tak dobře jako před týdnem v Újezdě. V prvním poločase se soupeř, který má v posledních kolech výsledkovou krizi, v podstatě k ničemu nedostal, kromě jedné standartní situace na hranicí velkého vápna - střela skončila v náručí dobře postaveného brankáře. Zato domácí měli, po rychlých přechodech do útoku, několik gólových šancí a do kabin šli za nadějného vedení 2:0, byť první branku vstřelil nešťastně hráč hostí ve snaze zabránit jistému gólu. V druhém poločase si domácí opět vytvořili dvě gólové šance, které však nevyužili. Ke změně skóre došlo v 60.minutě, kdy po faulu hostí proměnil penaltu J.Soukup a napravil tak své zaváhání z před několika minut, kdy neproměnil svou jasnou šanci. Tradičně se však splnil předpoklad, že tým z posledního místa tabulky, není schopen velmi dobře rozehrané utkání dovést v poklidu do úspěšného konce. Díky vlastním chybám a neproměňováním šancí se dostal pod tlak a hosté dokázali, po dvou kolmých přihrávkách za obranu, vstřelit dvě branky. Hektický závěr umocnilo vyloučení J.Soukupa po druhé žluté kartě, ale přes zvýšenou snahu hostí v posledních minutách, domácí vítězství udrželi. zoufa

 
NE 17.10.2010    SK DOUBRAVAN ÚJEZD - OZT   4:0(2:0)

V devátém kole se střetli na hřišti Újezda poslední dva týmy aktuální tabulky, takže se hrálo, jak se říká, o šest bodů. Ve větrném a chladném počasí měli na hřišti více ze hry hosté, když dobře využívali široké hřiště. Ale jak už to někdy bývá, jeden hraje a druhý střílí góly. Domácí šli o poločase do kabin za nezaslouženého vedení 2:0, když první branku vstřelili po podklouznutí jednoho z obránců a druhou po chybě brankáře neudrživšího v rukou lehoučkou střelu z přímého kopu. Přitom hosté měli pět jasných šancí, ale neproměnili ani samostatný únik útočníka proti brankáři. Ve druhém poločase hosté opět svírali domácí zatažené na jejich polovině, ale branky padaly na druhé straně. Po chybě hostující obrany se dostal domácí útočník do vápna a tam nasimuloval penaltu tak dobře, že mu jí rozhočí "sbaštil" - 3:0. Domácí pak ještě asi čtvrt hodiny před koncem, po rychlém brejku vyšachovali beky hostí, ale přestože finální přihrávku dostával skórující hráč do jasného ofsajdu, rozhodčí si nedělali hlavu a podrthli tak výsledek utkání na stavu 4:0.

 

Branky: Štochl David 2, Vajs Karel 2         ŽK:Šmehlík Luděk, Krofta Karel - Mareš Pavel, Halenka Jakub, Palička Jan, Císař Jakub                                                       Diváků: 90
SO 9.10.2010   OZT - FK STEJSTAV HÝSKOV   0:3(0:1)

Rozjetý tým z Hýskova, okupující první příčku okresního přeboru, přijel do Třebáně jako favorit utkání a od začátku svou roli naplňoval. Rychle kombinoval a uzamknul domácí na jeho polovině. S takovýmto scénářem domácí evidentně počítali a soustředili se na rychlé brejky. Čím více se smyčka hostí utahovala, tím více bylo místa na případný rychlý protiútok. Tak se několikrát podařilo jít domácím do přečíslení, ale vždy se vlastní nemohoucností o šanci připravili. Zato hostům neutuchající tlak přinesl kýžený gól a tak šli do kabin za jednogólového vedení. Po změně stran se scénář hry na hřišti nezměnil - hosté tlačili a domácí nebyli schopni nic vymyslet. V závěru utkání pak hosté ještě jednou udolali dobře bránící "ostrovany" a těsně před závěrečným hvizdem potvrdili vítězství z přísně nařízené penalty.

Branky:  Stejskal Lukáš 2, Hnátek Jiří          ŽK:  Martínek Lukáš - 0                          Diváků: 50
SO 2.10.2010   OZT - CHLUMEC 2:3(1:2)

O osudu nejspíše rozhodlo prvních patnáct minut utkání, kdy se nezaviněně zranili dva hráči domácích. Celkově byl zápas vyrovnaný, Třebánští dvakrát srovnali vedení soupeře, ale na třetí branku hostí již nedokázali odpovědět, ačkoliv na to měli několik příležitostí. V závěru utkání pak domácímu mužstvu, které se vůbec neschází na trénincích, zákonitě došly síly a nebylo schopno ani využít převahy jednoho muže na hřišti.

Branky:Bacílek Karel, vlastní - Veselý Petr 2, Ležal Viktor                                                   ČK: Hrdlička Vojtěch                                     Diváků: 50
SO 25.09.2010    H. Neumětely - O. Z. Třebaň 4:1 (3:0)
 
Branky: Nový Daniel 2, Špivák Radek, Kejzlar Stanislav - Hondorchyn Ivan         ŽK:0 - Osoba Michal                            Diváků: 50
SO 18.09.2010   O. Z. Třebaň - SK Tlustice 0:0 (0:0)
 
ŽK: Mareš Pavel, Kratina Jakub, Palička Jan, Cicura Jiří, Halenka Jakub - Ungr Pavel Diváků: 45
SO 11.09.2010   FK Komárov - O. Z. Třebaň 2:1 (2:0) 
 
Branky:                                           ŽK: 0 - Palička Jan, Šťastný Ondřej, Hrubý Tomáš                                                      Divaků: 65
SO 04.09.2010    O. Z. Třebaň - Č. N. Jáchymov 3:6 (2:2)
 
Branky: Soukup Jiří 2, vlastní - Cimpa Václav 3, Spurný Libor 2, Krob Jakub        ŽK: 0                                                          Diváků: 60
NE 29.08.2010 FC Fr. Trubín - O. Z. Třebaň 4:0 (1:0)

 
Branky:Vlček Vilém 2, Seeman Marek, Klička Jiří                                                         ŽK: Klička Jiří - Hrdlička Vojtěch, Šťastný František, Mareš Pavel, Pazdera Roman, Soukup Jiří                                                          Diváků: 90
SO 21.8.2010   O. Z. Třebaň ČL-U Beroun B 2:3 (1:1) 50

 
Branky:Pazdera Roman, Martínek Lukáš - Krůta Jiří 3                                                      ŽK: Kratina Jakub, Bacílek Karel - Grajcar Roman, Petráš Ondřej, Šíma Michal                 Diváků: 50